Ó-I-C-Á-K-A-V 2025

Lassan megfordíthatjuk a fentebb írt címet és hurrázva mondhatjuk, hogy VAKÁCIÓ!

Varga Gusztáv elnök Úr iskolánknak a fenntartója hosszú évtizedek óta éli meg az oktatásban a tanulók által legjobban várt pillanatot, a vakációt. Látja a tanulók arcán az örömöt, a reményteli várakozást amit a nyári szünet közelsége hoz el számukra. A nyár a vidámság, a kaland és a szerelem időszaka ami nem nélkülözheti a zenét.

Elnök Úr többek között zenész ember is, aki mindig fontosnak tartotta megismertetni a zene szeretetét a fiatalsággal. Így tett most is, amikor az egyik óraközi szünetbe csempészett zenei csemegével lepte meg iskolánk tanulóit.

A muzsikát Vámos Krisztina szolgáltatta, aki iskolánk tanulóinak közismert slágereket énekelt, míg egy-egy tanuló gitárral kapcsolódott be a rögtönzött kis koncertbe.